Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Co nas czeka po premierze Assassin's Creed: Origins?

Cardi / 2017-10-10 / Gry i programy
Ubisoft podzielił się informacjami na temat tego, jakiej dodatkowej zawartości możemy oczekiwać po wydaniu nadchodzącej odsłony cyklu Assassin's Creed. Tradycyjnie czeka nas seria DLC, zebranych w ramach season pass.

- DLC 1 - The Hidden Ones: Fabularna kontynuacja rozgrywająca się w parę lat po wydarzeniach ukazanych w Origins. Gracze będą musieli zmierzyć się z wojskami Rzymu okupującymi nowy region gry. Zwiększony zostanie także level cap postaci gracza. Premiera: styczeń 2018.

- DLC 2 - The Curse of the Pharaohs: Fabularne rozszerzenie skupiające się na egipskiej mitologii, w którym gracze zmierzą się z nieumarłymi sługami dawnych faraonów oraz znajdą drogę do zaświata. Walczyć przyjdzie z mitycznymi stworami (np. zaprzysiężonymi Anubisowi wojownikami) i znaleźć rozwiązanie zagadki dotyczącej pradawnej klątwy. Tu także czeka nas podwyższenie level cap, a premiera zaplanowana jest na marzec 2018 roku.

- The Roman Centurion/Horus Pack - zestaw skinów i wyposażenia dostępnych dla Bayeka. Premiera: listopad 2018.

- 500 Helix Credits oraz Unikatowa Broń (Ostrze Nieszczęścia) - dostępne w chwili premiery.

Cena season pass oraz poszczególnych DLC jest jeszcze nieznana, ale przepustkę można kupić od razu w ramach Złotej Edycji Assassin's Creed: Origins.

Oprócz tego zaraz po premierze graczy czekają społecznościowe eventy, o których opowiada poniższy filmik:[źródło: Ubisoft]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama