Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Mashinky, czyli jednoosobowa lokomotywa

OsaX Nymloth / 2017-10-11 / Gry i programy
Jeśli ktoś się stęsknił za grami pokroju Railroad Tycoon, czy Sid Meier's Railroads, to pewnie ucieszy się na wieść, że na rynku pojawiła się nowość skierowana właśnie do fanów transportu kolejowego. Produkcja uroczo zatytułowana Mashinky ma oferować to, czego po gatunku należałoby się spodziewać: pieczołowitego rozwoju firmy, ustalaniem tras kolejowych, ich optymalizacją, wymianą lokomotyw na nowsze i zarabianiu grubego szmalu.Kłaść tory będziemy mogli na przestrzeni łącznie siedmiu zróżnicowanych okresów historycznych, z których każdy będzie wzbogacał rozgrywkę nie tylko o nowe maszyny, ale również budowle, czy też technologie. Zarabiać będziemy transportując towary dla 21 rozmaitych przemysłów, a gra oferować będzie również skryptowane misje, wsparcie dla modów oraz ośmioosobowy tryp sieciowy. A, czy wspomniałem, że mapy będą generowane proceduralnie?

Najciekawsze jest jednak to, że za całym projektem stoi jedna osoba: Jan Zeleny. Mashinky obecnie znajduje się w fazie Early Access na Steamie, a premiera pełnej wersji planowana jest na rok 2019.


[źródło: pcgamer.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama