Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Quick Save 1531

OsaX Nymloth / 2017-10-11 / Inne
Ave!
Huh, to ciekawe - wczoraj przed północą otrzymałem telefon z zaskakującą informacją. Nie, nie było to zaproszenie do sprzedaży jakiejś recenzji w zamian za Ferrari. Ani nawet nie wiadomość, że porwano chomika. Nie: w państwowej telewizji leciał akurat dokument o... esporcie. Nie spodziewałem się tego, ale i tak byłem rozczarowany: skupienie się tylko na brytyjskiej scenie oznaczało brak najlepszego esportu - bo Brytyjczycy są w nim po prostu zbyt słabi. ;)

Na dzisiaj mała analiza.


Promocje na dziś

Bundle Stars
- różne oferty - np. Mad Max za 4.99€, Dragon's Dogma: Dark Arisen za 10.19€, czy też shadow of Mordor za 4.99€, kolekcja BioShocka za 13.19€

GamersGate
- Little Nightmares - 46.44 zł
- promocja na gry Night Dive w tym System Shock 2 za 5.72 zł, Wizardry 8 za 10.33 zł

GOG
- weekly sale pełne gier od 2K Games - serie X-COM, Civilization, Army Men czy też Railroad Tycoon za kilka €
- taniej również strategie Paradoxu

Humble Bundle
- dostępny nadal jest Stardock Bundle pełen gier z serii Fallen Enchantress, Sins of a Solar Empire, Galactic Civilizations i nie tylko

Origin
- darmowe SteamWorld Dig i battlepass do Battlefronta

Steam
- The Sexy Brutale - 9.99€
- seria Trine taniej np. Trine 2 Complete Story za 2.54 €


Quick Save 1531 - Obraz 1

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama