Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Premierowy zwiastun przypomina o Arktika.1, grze VR od twórców Metro

Cardi / 2017-10-11 / Gry i programy
Przypomnijmy: jakiś czas temu, po dłuższym okresie milczenia wywołanym koniecznością przenosin z Ukrainy na Maltę, studio 4A Games zapowiedziało nową produkcję: Arktika.1 na Oculus Rift. Reakcje fanów oczekujących raczej nowej odsłony serii Metro były, dyplomatycznie mówiąc, mieszane. Kolejna odsłona cyklu na podstawie książek Głuchowskiego jednak powstaje, a jak to było z tą Arktyką? Dzisiaj się przekonamy, bowiem tytuł ma swoją premierę.Zwiastun wygląda całkiem nieźle, ale jak zawsze odbiór zależy od tego, czy błędnik nie zacznie protestować - w celu zmniejszenia efektu pływania, twórcy postawili na przemieszczanie się za pomocą teleportacji:Arktika.1 jest exclusive'em na Oculus Rift, więc posiadacze innych urządzeń VR będą musieli obyć się smakiem. Powiem tak - jeśli posiadałbym Rifta, to bym spróbował, a tak pozostaje mi czekać na podziemną kolejkę.

[źródło: 4A Games]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama