Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Boliwijska drużyna narodowa pyta o możliwość powołania francuskiego zawodnika... bo tak wynikało z Football Managera

Cardi / 2017-10-11 / Gry i programy
Nie sądziłem, że kiedykolwiek dam taką radę, ale oto ona: jeśli zostaniecie skautami piłkarskimi, nigdy nie sugerujcie się charakterystykami piłkarzy z Football Managera.

Ta rada przydałaby się wcześniej boliwijskiej drużynie piłkarskiej, która wystosowała oficjalną notę z propozycją gry dla reprezentacji dla Rubena Aquilara, gracza Montpellier - bo z Football Managera 2017 wynikało, że jest on podwójnego obywatelstwa, mając matkę z Francji i ojca z Boliwii.

Boliwijska drużyna narodowa pyta o możliwość powołania francuskiego zawodnika... bo tak wynikało z Football Managera - Obraz 1


Niestety, szybko okazało się, że Aquilar nie ma nic wspólnego z Boliwią, nie posiadając paszportu tego państwa czy wywodzącego się stamtąd ojca - jest on bowiem Hiszpanem. Derp.

Tymczasem Football Manager 2018 będzie mieć premierę już 10 listopada - miejmy nadzieję, że nie znajdą się w nim błędy sprawiające, że skauci z dowolnego kraju wyjdą na niekompetentnych.

[źródło: FB]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-11 / Gry i programy GTFO przypomina się na nowym zwiastunie / Od zapowiedzi GTFO (tak, nadal życzę powodzenia w google'owaniu tego tytułu ;) ) w czerwcu tego roku minęło już sporo czasu - na tyle dużo, że zdążyłem zapomnieć o tej produkcji za którą stoi ...
2017-12-10 / Gry i programy The Last of Us II ukończone w 50-60 procentach, trailer z rozgrywki na E3 2018 / Jednym z nieobecnych gali PSX była kontynuacja jednego z najlepszych tytułów na PS3, The Last of Us - nie dostaliśmy nowych materiałów, ale poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące rozgrywki oraz ...
2017-12-10 / Gry i programy Mechwarrior 5: Mercenaries ukaże się za rok / Dawno już nie mieliśmy gry o mechach pełną gębą (stricte multiplayerowe Hawken i Mechwarrior Online liczą się jako połówki), więc miło dowiedzieć się, że dwunożne maszyny wojenne ponownie ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama