Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Boliwijska drużyna narodowa pyta o możliwość powołania francuskiego zawodnika... bo tak wynikało z Football Managera

Cardi / 2017-10-11 / Gry i programy
Nie sądziłem, że kiedykolwiek dam taką radę, ale oto ona: jeśli zostaniecie skautami piłkarskimi, nigdy nie sugerujcie się charakterystykami piłkarzy z Football Managera.

Ta rada przydałaby się wcześniej boliwijskiej drużynie piłkarskiej, która wystosowała oficjalną notę z propozycją gry dla reprezentacji dla Rubena Aquilara, gracza Montpellier - bo z Football Managera 2017 wynikało, że jest on podwójnego obywatelstwa, mając matkę z Francji i ojca z Boliwii.

Boliwijska drużyna narodowa pyta o możliwość powołania francuskiego zawodnika... bo tak wynikało z Football Managera - Obraz 1


Niestety, szybko okazało się, że Aquilar nie ma nic wspólnego z Boliwią, nie posiadając paszportu tego państwa czy wywodzącego się stamtąd ojca - jest on bowiem Hiszpanem. Derp.

Tymczasem Football Manager 2018 będzie mieć premierę już 10 listopada - miejmy nadzieję, że nie znajdą się w nim błędy sprawiające, że skauci z dowolnego kraju wyjdą na niekompetentnych.

[źródło: FB]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama