Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Znamy rozkład tegorocznego Blizzconu

OsaX Nymloth / 2017-10-12 / Inne
Obojętnie, czy farmicie rzadkie sety w World of Warcraft, pchacie payload (albo i nie) w Overwatch, ubijacie setki przeciwników w Diablo, czy też rywalizujecie na ladderze w StarCraft II - Blizzcon to święto dla każdego fana gier od Blizzard Entertainment. I to święto jest coraz bliżej, a my poznaliśmy jego pełen rozkład.Impreza na dobre zacznie się 3 listopada ze wszystkimi scenami aktywnymi i buzującymi od rozentuzjazmowanych fanów. Na rozmaitych arenach i scenach obejrzymy zmagania najlepszych w World of WarCraft, HearthStone, StarCraft II i oczywiście Overwatch. Nie zabraknie również czegoś dla fanów Diablo 3.

Pełną rozpiskę znajdziecie na stronie Blizzconu - warto pamiętać, że część rozgrywek zacznie swoje fazy grupowe już 26 października, jak to będzie np. w przypadku mistrzowskiej serii World Championship Series w StarCraft II.


[źródło: Blizzcon.com, Blizzard]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-11 / Gry i programy GTFO przypomina się na nowym zwiastunie / Od zapowiedzi GTFO (tak, nadal życzę powodzenia w google'owaniu tego tytułu ;) ) w czerwcu tego roku minęło już sporo czasu - na tyle dużo, że zdążyłem zapomnieć o tej produkcji za którą stoi ...
2017-12-10 / Gry i programy The Last of Us II ukończone w 50-60 procentach, trailer z rozgrywki na E3 2018 / Jednym z nieobecnych gali PSX była kontynuacja jednego z najlepszych tytułów na PS3, The Last of Us - nie dostaliśmy nowych materiałów, ale poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące rozgrywki oraz ...
2017-12-10 / Gry i programy Mechwarrior 5: Mercenaries ukaże się za rok / Dawno już nie mieliśmy gry o mechach pełną gębą (stricte multiplayerowe Hawken i Mechwarrior Online liczą się jako połówki), więc miło dowiedzieć się, że dwunożne maszyny wojenne ponownie ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama