Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Znamy rozkład tegorocznego Blizzconu

OsaX Nymloth / 2017-10-12 / Inne
Obojętnie, czy farmicie rzadkie sety w World of Warcraft, pchacie payload (albo i nie) w Overwatch, ubijacie setki przeciwników w Diablo, czy też rywalizujecie na ladderze w StarCraft II - Blizzcon to święto dla każdego fana gier od Blizzard Entertainment. I to święto jest coraz bliżej, a my poznaliśmy jego pełen rozkład.



Impreza na dobre zacznie się 3 listopada ze wszystkimi scenami aktywnymi i buzującymi od rozentuzjazmowanych fanów. Na rozmaitych arenach i scenach obejrzymy zmagania najlepszych w World of WarCraft, HearthStone, StarCraft II i oczywiście Overwatch. Nie zabraknie również czegoś dla fanów Diablo 3.

Pełną rozpiskę znajdziecie na stronie Blizzconu - warto pamiętać, że część rozgrywek zacznie swoje fazy grupowe już 26 października, jak to będzie np. w przypadku mistrzowskiej serii World Championship Series w StarCraft II.


[źródło: Blizzcon.com, Blizzard]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama