Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Oculus Go to nowa oferta na rynku VR

OsaX Nymloth / 2017-10-12 / Sprzęt
Wirtualna Rzeczywistość nadal się rozwija i co prawda nowa platforma nie zawojowała świata w takim stopniu, w jakim oczekiwali pionerzy (na co niebagatelny wpływ miały wymagania i ceny pierwszych zestawów), ale przyszłość nadal wydaje się należeć do gogli VR. Dowód? Coraz ciekawsze produkcje ukazujące się na Oculusa lub Vivę. Oraz najnowsze doniesienia od twórców właśnie Oculus Rifta.Oculus Go, to nowy zestaw mający załatać dziurę pomiędzy tańszymi, acz niezbyt ciekawymi urządzeniami, a drogimi "prawdziwymi" zestawami VR. Urządzenie ma być bezprzewodowe i nie wymagać niczego - wszystko, co potrzebne do przejścia w nowy wymiar ma znajdować się w zestawie. Nie znane są dokładne technikalia, ale Oculus Go ma dostarczać treści w rozdzielczości 2560x1440. Cena? 200 dolarów.

Oculus Go to nowa oferta na rynku VR - Obraz 1


Oczywiście mniejsza cena niesie ze sobą pewne konsekwencje: Go nie posiada chociażby obsługi osobnych kontrolerów ruchu i kilku innych technologii. Niemniej, może to być dobry łącznik. Premiera zestawu ma się odbyć w przyszłym roku.


[źródło: destructoid.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama