Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Oculus Go to nowa oferta na rynku VR

OsaX Nymloth / 2017-10-12 / Sprzęt
Wirtualna Rzeczywistość nadal się rozwija i co prawda nowa platforma nie zawojowała świata w takim stopniu, w jakim oczekiwali pionerzy (na co niebagatelny wpływ miały wymagania i ceny pierwszych zestawów), ale przyszłość nadal wydaje się należeć do gogli VR. Dowód? Coraz ciekawsze produkcje ukazujące się na Oculusa lub Vivę. Oraz najnowsze doniesienia od twórców właśnie Oculus Rifta.Oculus Go, to nowy zestaw mający załatać dziurę pomiędzy tańszymi, acz niezbyt ciekawymi urządzeniami, a drogimi "prawdziwymi" zestawami VR. Urządzenie ma być bezprzewodowe i nie wymagać niczego - wszystko, co potrzebne do przejścia w nowy wymiar ma znajdować się w zestawie. Nie znane są dokładne technikalia, ale Oculus Go ma dostarczać treści w rozdzielczości 2560x1440. Cena? 200 dolarów.

Oculus Go to nowa oferta na rynku VR - Obraz 1


Oczywiście mniejsza cena niesie ze sobą pewne konsekwencje: Go nie posiada chociażby obsługi osobnych kontrolerów ruchu i kilku innych technologii. Niemniej, może to być dobry łącznik. Premiera zestawu ma się odbyć w przyszłym roku.


[źródło: destructoid.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-12 / Gry i programy Youtuber, który przewidział Battlefield 1 ma następną prognozę dla DICE: Bad Company 3 / Gdy youtuber AlmightyDaq zdradził, że następnym projektem DICE będzie Battlefield 1 (ze wszystkimi szczegółami, dodajmy) mało kto mu wierzył - a potem wiadomo czyje było na wierzchu.
2017-12-12 / Inne Quick Save 1593 / Dziś premierę ma produkcja, która zaburza moją twardą postawę "żadnych remasterów!", czyli Okami HD.
2017-12-12 / Gry i programy Far Cry 5 i The Crew 2 zaliczają obsuwę / Jeśli mieliście spore nadzieje związane z zimowym polowaniem na członków pewnej sekty w nowej odsłonie serii Far Cry, to obawiam się, że będziecie musieli nieco zrewidować swoje plany.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama