Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Quick Save 1532

Cardi / 2017-10-12 / Inne
Po zwycięstwie w kampanii Wysokich Elfów, postanowiłem zakasać rękawy i podjąć wyzwanie - czas na Skavenów! I choć muszę przyznać, że gra się nimi zdecydowanie ciekawiej, to jest też trudniej! Nie dość, że unikatowy system magazynowania żywności wymusza ciągłą ekspansję (pod groźbą rozpadnięcia się imperium od środka, bardzo to zgodne z lore planszówki), to jeszcze każdy z lordów ma własny miernik lojalności i w najgorszym wypadku może się zbuntować! Jedno jest pewne, Skaveni to nie jest rasa dla tych graczy, którzy lubią się bunkrować...Promocje:

Steam: Age of Wonder 3 (-75%), Dream Daddy (-33%), Grim Dawn (-70%), Te Surge (-50%), Trine 2: Complete Story (-85%)
Gamersgate: gry Night Dive Studios (do -87%), Little Nightmares (do -46%), gry Plug-In Digital (do -91%), gry Illwinter Games (do -80%), gry CI Games (do -90%)
GoG.com: wyprzedaż gier wydawnictwa 2K (do -75%), w tym seria X-COM, Army Men, Hidden & Dangerous, Sid Meier's Pirates/Railroads/Civilization
muve.pl: seria Dark Souls (do -70%)
Origin: Sims 4 (-50%), darmowy SteamWorld Dig
Humble Store: Endless RPG Lands Bundle, Stardock Bundle

Quick Save 1532 - Obraz 1

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama