Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Wystarczyła doba, by złamać zabezpieczenie Denuvo w Middle-Earth: Shadow of Mordor

Cardi / 2017-10-12 / Gry i programy
Pamiętacie ten okres, kiedy Denuvo zostało okrzyknięte ostatecznym kresem piractwa komputerowego? Ja też nie. Kolejny dowód na to, że zabawa w kotka i myszkę trwa - i że kotki depczą gryzoniom po piętach - przychodzi z frontu Middle-Earth: Shadow of Mordor, które cieszyło się zabezpieczeniami przez niecałe 24 godziny.

Kontrowersyjne "gratulacje" za złamanie zabezpieczeń należą się grupie hakerskiej Codex, która zdążyła się "wykazać" już w przypadku takich tytułów jak Total War: Warhammer 2 czy Sonic Mania.

Wystarczyła doba, by złamać zabezpieczenie Denuvo w Middle-Earth: Shadow of Mordor - Obraz 1


Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - wszyscy gracze obawiający się, że loot boxy psują rozgrywkę w Shadow of Mordor mogą skorzystać z, hmm, wersji demonstracyjnej i przekonać się, czy wciąż warto zapłacić 60 dolarów za grę z dodatkową monetyzacją.

[źródło: DSOGaming]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-10-19 / Inne Quick Save 1539 / Zazwyczaj we wstępie do QS wymieniam tytuły w które gram, ale tym razem wymienię te, w które obecnie NIE GRAM: South Park: Fractured But Whole, The Evil Within 2 ani ELEX, a wkrótce zapewne ...
2017-10-19 / Gry i programy Ogr jest wielki, ogr jest zły, ogr ma bardzo wielkie kły / Jak zauważył Cardi - i zresztą nie tylko on - Extinction wygląda jak nieślubne dziecko poczęte przez anime Attack On Titan i kultową w niektórych kręgach grę Shadow of the Colossus.
2017-10-19 / Gry i programy Chaos opanuje Vermintide 2 / Ekipa Fatshark ujawniła więcej szczegółów dotyczących sequela bardzo dobrego sieciowego co-opa, Warhammer: End Times - Vermintide.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama