Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Wystarczyła doba, by złamać zabezpieczenie Denuvo w Middle-Earth: Shadow of Mordor

Cardi / 2017-10-12 / Gry i programy
Pamiętacie ten okres, kiedy Denuvo zostało okrzyknięte ostatecznym kresem piractwa komputerowego? Ja też nie. Kolejny dowód na to, że zabawa w kotka i myszkę trwa - i że kotki depczą gryzoniom po piętach - przychodzi z frontu Middle-Earth: Shadow of Mordor, które cieszyło się zabezpieczeniami przez niecałe 24 godziny.

Kontrowersyjne "gratulacje" za złamanie zabezpieczeń należą się grupie hakerskiej Codex, która zdążyła się "wykazać" już w przypadku takich tytułów jak Total War: Warhammer 2 czy Sonic Mania.

Wystarczyła doba, by złamać zabezpieczenie Denuvo w Middle-Earth: Shadow of Mordor - Obraz 1


Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - wszyscy gracze obawiający się, że loot boxy psują rozgrywkę w Shadow of Mordor mogą skorzystać z, hmm, wersji demonstracyjnej i przekonać się, czy wciąż warto zapłacić 60 dolarów za grę z dodatkową monetyzacją.

[źródło: DSOGaming]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-12 / Gry i programy Youtuber, który przewidział Battlefield 1 ma następną prognozę dla DICE: Bad Company 3 / Gdy youtuber AlmightyDaq zdradził, że następnym projektem DICE będzie Battlefield 1 (ze wszystkimi szczegółami, dodajmy) mało kto mu wierzył - a potem wiadomo czyje było na wierzchu.
2017-12-12 / Inne Quick Save 1593 / Dziś premierę ma produkcja, która zaburza moją twardą postawę "żadnych remasterów!", czyli Okami HD.
2017-12-12 / Gry i programy Far Cry 5 i The Crew 2 zaliczają obsuwę / Jeśli mieliście spore nadzieje związane z zimowym polowaniem na członków pewnej sekty w nowej odsłonie serii Far Cry, to obawiam się, że będziecie musieli nieco zrewidować swoje plany.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama