Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Abandon Ship to takie pirackie FTL

OsaX Nymloth / 2017-12-03 / Gry i programy
Ahoj, nowa gra na horyzoncie! Jeśli nie marzycie o niczym innym, jak i wypuszczeniu we wrogi okręt serii z nadburcia i wydania rozkazu do abordażu, a następnie obserwacji z wilczym błyskiem w oku dalszych wydarzeń (mając na ramieniu klnącą papugę, oczywiście), to Abandon Ship powinno być produkcją właśnie dla Was.Ten tytuł autorstwa Fireblade Software najłatwiej porównać do pirackiej wersji znanego indyka FTL (Faster Than Light) - inspiracje są bardzo łatwo do zauważenia. Eksploracja kolejnych map, decydowanie o tym, dokąd się teraz udać, zarządzanie załogą i zasobami, specyficzny system walki... wygląda to wszystko znajomo.

Gra jest obecnie na drodze do wejścia w fazę Early Access na początku nowego roku. Jeśli rozgrywka FTL się Wam spodobała i lubicie nieco bardziej piracką tematykę, to chyba warto mieć baczne oko na Abandon Ship.


[źródło: rockpapershotgun.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-11 / Gry i programy GTFO przypomina się na nowym zwiastunie / Od zapowiedzi GTFO (tak, nadal życzę powodzenia w google'owaniu tego tytułu ;) ) w czerwcu tego roku minęło już sporo czasu - na tyle dużo, że zdążyłem zapomnieć o tej produkcji za którą stoi ...
2017-12-10 / Gry i programy The Last of Us II ukończone w 50-60 procentach, trailer z rozgrywki na E3 2018 / Jednym z nieobecnych gali PSX była kontynuacja jednego z najlepszych tytułów na PS3, The Last of Us - nie dostaliśmy nowych materiałów, ale poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące rozgrywki oraz ...
2017-12-10 / Gry i programy Mechwarrior 5: Mercenaries ukaże się za rok / Dawno już nie mieliśmy gry o mechach pełną gębą (stricte multiplayerowe Hawken i Mechwarrior Online liczą się jako połówki), więc miło dowiedzieć się, że dwunożne maszyny wojenne ponownie ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama