Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Dowiedzieliśmy się co nieco o otwartości świata w Biomutant

Cardi / 2017-12-03 / Gry i programy
Wyspa Doktora Moreau, tylko ze śłitaśnymi zwierzaczkami zamiast abominacji? Wpiszcie mnie na listę oczekujących! Biomutant od studia Experiment 101 zapowiada się naprawdę ciekawie, a teraz dowiedzieliśmy się trochę o tym, jak będzie przedstawiała się kwestia podróżowania po świecie gry.

Pomimo bycia TPS-em, Biomutant będzie korzystać ze sprawdzonych sposobów metroidvanii. Jak opisują to twórcy gry: "W pewnym sensie cały świat będzie otwarty dla gracza od samego początku, lecz aby dostać się w niektóre miejsca konieczne będzie zdobycie odpowiednich środków transportu. Aby dostać się na archipelag potrzebne będą narty wodne [yay! - CRD], a góry czy płaskowyże staną się dostępne za pomocą balonu na gorące powietrze."

Dowiedzieliśmy się co nieco o otwartości świata w Biomutant - Obraz 1


Twórcy dodają, że niektóre elementy świata będą się zmieniać wraz z decyzjami podjętymi przez gracza, a sposoby odkrywania kolejnych partii będą wpływać na to, jak duże wyzwania będą przed nim stały. Wygląda to na porządną, action-RPGową klasykę - premiera na PC, X1 i PS4 w przyszłym roku.

[źródło: Experiment 101]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-11 / Gry i programy GTFO przypomina się na nowym zwiastunie / Od zapowiedzi GTFO (tak, nadal życzę powodzenia w google'owaniu tego tytułu ;) ) w czerwcu tego roku minęło już sporo czasu - na tyle dużo, że zdążyłem zapomnieć o tej produkcji za którą stoi ...
2017-12-10 / Gry i programy The Last of Us II ukończone w 50-60 procentach, trailer z rozgrywki na E3 2018 / Jednym z nieobecnych gali PSX była kontynuacja jednego z najlepszych tytułów na PS3, The Last of Us - nie dostaliśmy nowych materiałów, ale poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące rozgrywki oraz ...
2017-12-10 / Gry i programy Mechwarrior 5: Mercenaries ukaże się za rok / Dawno już nie mieliśmy gry o mechach pełną gębą (stricte multiplayerowe Hawken i Mechwarrior Online liczą się jako połówki), więc miło dowiedzieć się, że dwunożne maszyny wojenne ponownie ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama