Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Zarówno Hideo Kojima jak i Guillermo del Toro pojawią się na gali The Game Awards 2017

Cardi / 2017-12-04 / Inne
The/Video Game Awards zostanie uświetnione obecnością piątki głównych prezenterów: Felicii Day, Aishy Tyler, Zachary'ego Levi oraz Guillermo Del Toro i Hideo Kojimy. Szczególnie ta dwójka wygląda interesująco w zestawieniu razem, gdyż są to dwie "twarze" jednego z obecnie najbardziej tajemnicznych projektów w branży, Death Stranding.

Co prawda nie zostało potwierdzone, że w ramach gali zostanie pokazane cokolwiek dotyczące tej produkcji, lecz obecność obu wymienionych panów oraz fakt, że wcześniejsze doniesienia mówiły o premierze w 2018 roku sugerują, że niewykluczony jest pokaz jakiegoś nowego materiału z gry. A jeśli dodamy do tego niedawne doniesienia o działającej, grywalnej wersji...

Zarówno Hideo Kojima jak i Guillermo del Toro pojawią się na gali The Game Awards 2017 - Obraz 1


Oczywiście, zgodnie ze starą maksymą "oczekiwania to pierwszy krok do rozczarowania" należy studzić nastroje, ale jeśli Death Stranding faktycznie miałoby mieć premierę w przyszłym roku, to TGA 2017 to dobry moment, by ruszyć z miejsca lokomotywę hype train. Ja z pewnością kupiłbym bilet na tą przejażdżkę.

[źródło: TGA 2017]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-11 / Gry i programy GTFO przypomina się na nowym zwiastunie / Od zapowiedzi GTFO (tak, nadal życzę powodzenia w google'owaniu tego tytułu ;) ) w czerwcu tego roku minęło już sporo czasu - na tyle dużo, że zdążyłem zapomnieć o tej produkcji za którą stoi ...
2017-12-10 / Gry i programy The Last of Us II ukończone w 50-60 procentach, trailer z rozgrywki na E3 2018 / Jednym z nieobecnych gali PSX była kontynuacja jednego z najlepszych tytułów na PS3, The Last of Us - nie dostaliśmy nowych materiałów, ale poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące rozgrywki oraz ...
2017-12-10 / Gry i programy Mechwarrior 5: Mercenaries ukaże się za rok / Dawno już nie mieliśmy gry o mechach pełną gębą (stricte multiplayerowe Hawken i Mechwarrior Online liczą się jako połówki), więc miło dowiedzieć się, że dwunożne maszyny wojenne ponownie ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama