Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Streamer obszedł pay-per-view udając, że...streamuje grę

OsaX Nymloth / 2017-12-05 / Inne
Kreatywne! Każdy interesujący się chociaż odrobinę sportem zapewne spotkał się z terminem pay-per-view, czyli paskudną modą na pobieranie opłat za obejrzenie danego wydarzenia. Różne osoby różnie próbowały już obejść ten problem, ale pewien użytkownik Twitch.tv wpadł na iście genialny plan - podłączył pada i... udawał, że gra w galę boksu zawodowego.

Streamer obszedł pay-per-view udając, że...streamuje grę - Obraz 1


Zamiast jednak grać w UFC 3 - premiera dopiero w lutym - AJ Lester po prostu... włączył transmisję z gali UFC 2018, która akurat odbywała się w Detroit. Z kamerką skierowaną na siebie i padem w dłoni, na pierwszy rzut oka można było się pomylić, że to nie jest faktyczny stream z gry. ;) Sprawa oczywiście się rypła po pewnym czasie i obecnie kanał Lestera został czasowo zbanowany, ale sam autor zyskał na popularności i zapowiada dalsze streamy ze sportowych wydarzeń.

Przykładową "rozgrywkę" możecie obejrzeć np. tutaj (Twitter). Niezła ta grafika, co nie? ;)


[źródło: destructoid.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-11 / Gry i programy GTFO przypomina się na nowym zwiastunie / Od zapowiedzi GTFO (tak, nadal życzę powodzenia w google'owaniu tego tytułu ;) ) w czerwcu tego roku minęło już sporo czasu - na tyle dużo, że zdążyłem zapomnieć o tej produkcji za którą stoi ...
2017-12-10 / Gry i programy The Last of Us II ukończone w 50-60 procentach, trailer z rozgrywki na E3 2018 / Jednym z nieobecnych gali PSX była kontynuacja jednego z najlepszych tytułów na PS3, The Last of Us - nie dostaliśmy nowych materiałów, ale poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące rozgrywki oraz ...
2017-12-10 / Gry i programy Mechwarrior 5: Mercenaries ukaże się za rok / Dawno już nie mieliśmy gry o mechach pełną gębą (stricte multiplayerowe Hawken i Mechwarrior Online liczą się jako połówki), więc miło dowiedzieć się, że dwunożne maszyny wojenne ponownie ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama