Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Chińskie Dark Souls ma datę premiery

OsaX Nymloth / 2017-12-06 / Gry i programy
Kilka miesięcy po pierwszym ujawnieniu Sinner: Sacrifice For Redemption to stosunkowo mało czasu, aby spodziewać się czegoś więcej niż nowej garści screenów lub zwiastun. A już na pewno mało kto spodziewa się, że chińskie studio Dark Star ujawni datę wydania swojej nowej produkcji, która postara się wtłoczyć do ram podgatunku "Souls-like" nieco świeżości.Ogłoszeniu daty premiery towarzyszy nowy zwiastun ukazujący część z bossów, z którymi przyjdzie się nam mierzyć w tej specyficznej produkcji. Specyficznej nie tylko ze względu na swoje pochodzenie (gry z Kraju Środka nie mają najlepszej renomy) i styl wizualny, ale również niespotykaną mechanikę "awansu w dół" - w Sinner każdy awans będzie okupiony utratą siły i atrybutów, sprawiając że stajemy się coraz słabsi. I jednocześnie coraz bliżej tytułowego odkupienia.

Premiera gry odbędzie się 25 kwietnia 2018 roku na PC, Playstation 4 i Xbox One.


[źródło: gematsu.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-11 / Gry i programy GTFO przypomina się na nowym zwiastunie / Od zapowiedzi GTFO (tak, nadal życzę powodzenia w google'owaniu tego tytułu ;) ) w czerwcu tego roku minęło już sporo czasu - na tyle dużo, że zdążyłem zapomnieć o tej produkcji za którą stoi ...
2017-12-10 / Gry i programy The Last of Us II ukończone w 50-60 procentach, trailer z rozgrywki na E3 2018 / Jednym z nieobecnych gali PSX była kontynuacja jednego z najlepszych tytułów na PS3, The Last of Us - nie dostaliśmy nowych materiałów, ale poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące rozgrywki oraz ...
2017-12-10 / Gry i programy Mechwarrior 5: Mercenaries ukaże się za rok / Dawno już nie mieliśmy gry o mechach pełną gębą (stricte multiplayerowe Hawken i Mechwarrior Online liczą się jako połówki), więc miło dowiedzieć się, że dwunożne maszyny wojenne ponownie ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama