Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Koreański zawodowiec ośmiesza rywala grając...stopą

OsaX Nymloth / 2017-12-06 / Wydarzenie
O tym, że w mini-turnieju Zotac Cup Masters w StarCraft: Remastered faworyt jest tylko jeden było wiadomo jeszcze przez rozpoczęciem rozgrywek - ale chyba nikt nie spodziewał się, że w finale koreański zawodowiec znany jako Larva, nie dość że rozniesie rywala na strzępy to jeszcze zrobi to w iście showmańskim stylu. Niechaj obraz przemówi siłą tysiąca słów.Ogrywanie przeciwnika grając stopą to nie jedyny trik, jaki zastosował Larva w meczu z Legend z Chin. Dość powiedzieć, że po finale część osób była oburzona zachowaniem Koreańczyka, część mu gratulowała pomysłowości, a sam Legend wraz z chińską sceną esportową są obrażeni. Nawet sponsor turnieju, który sam zaprosił Larvę, tymczasowo nałożył na zawodnika ban na sponsorowane przez siebie rozgrywki, które jednak szybko uchylił.

Koreański zawodowiec ośmiesza rywala grając...stopą - Obraz 1


Jak Wy odbieracie tego typu zachowanie? Z jednej strony: to trochę bm (bad manners). Z drugiej, dzięki temu finał stał się znacznie ciekawszy, a filmiki z Larvą podbijają internet. ;)


[źródło: Zotac, TL.net]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-11 / Gry i programy GTFO przypomina się na nowym zwiastunie / Od zapowiedzi GTFO (tak, nadal życzę powodzenia w google'owaniu tego tytułu ;) ) w czerwcu tego roku minęło już sporo czasu - na tyle dużo, że zdążyłem zapomnieć o tej produkcji za którą stoi ...
2017-12-10 / Gry i programy The Last of Us II ukończone w 50-60 procentach, trailer z rozgrywki na E3 2018 / Jednym z nieobecnych gali PSX była kontynuacja jednego z najlepszych tytułów na PS3, The Last of Us - nie dostaliśmy nowych materiałów, ale poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące rozgrywki oraz ...
2017-12-10 / Gry i programy Mechwarrior 5: Mercenaries ukaże się za rok / Dawno już nie mieliśmy gry o mechach pełną gębą (stricte multiplayerowe Hawken i Mechwarrior Online liczą się jako połówki), więc miło dowiedzieć się, że dwunożne maszyny wojenne ponownie ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama