Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

SuperHOT dostanie darmowe rozszerzenie: Mind Control Delete

Cardi / 2017-12-06 / Gry i programy
SuperHOT było jedną z ciekawszych wariacji na temat strzelanki z perspektywy pierwszej osoby i według doniesień sprzedało się również całkiem nieźle - nie dziwi więc fakt, że twórcy postanowili zaserwować spragnionym slo-mo graczom więcej tego typu atrakcji, tym razem w popularnej ostatnio formie roguelike, oznaczającej w tym wypadku proceduralnie generowane poziomy.

Dziwić może natomiast fakt, że ekipa odpowiedzialna za rozszerzenie nie postanowiła wyciągnąć z fanów ostatniego grosza - dodatek będzie darmowy dla wszystkich posiadających podstawkę SuperHOT. Posiadanie jej nie będzie obowiązkowe do cieszenia się Mind Control Delete (to standalone), lecz wtedy będzie trzeba już wysupłać.Premiera przewidziana jest "za 9 do 12 miesięcy", lecz już od jutra będzie można zagrać w wersję early access. Twórcy ostrzegają jednak, że jej ograniczenia sprawiają, że "nie jest ona przeznaczona dla ludzi o słabych nerwach".

Jak wiadomo, ktoś kiedyś tam słyszał o graczu, który przyznał, że ma słabe nerwy, lecz potem się okazało, że mowa była o karcianym hazardziście, który i tak już nie żyje.

[źródło: Steam]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-11 / Gry i programy GTFO przypomina się na nowym zwiastunie / Od zapowiedzi GTFO (tak, nadal życzę powodzenia w google'owaniu tego tytułu ;) ) w czerwcu tego roku minęło już sporo czasu - na tyle dużo, że zdążyłem zapomnieć o tej produkcji za którą stoi ...
2017-12-10 / Gry i programy The Last of Us II ukończone w 50-60 procentach, trailer z rozgrywki na E3 2018 / Jednym z nieobecnych gali PSX była kontynuacja jednego z najlepszych tytułów na PS3, The Last of Us - nie dostaliśmy nowych materiałów, ale poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące rozgrywki oraz ...
2017-12-10 / Gry i programy Mechwarrior 5: Mercenaries ukaże się za rok / Dawno już nie mieliśmy gry o mechach pełną gębą (stricte multiplayerowe Hawken i Mechwarrior Online liczą się jako połówki), więc miło dowiedzieć się, że dwunożne maszyny wojenne ponownie ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama