Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Nowe DLC do The Surge to nie spacer w parku

OsaX Nymloth / 2017-12-07 / Gry i programy
Pierwsze i być może ostatnie DLC rozszerzające The Surge o nową lokację i przeciwników, właśnie wylądowało. W przeciwieństwie do podstawki, w której wędrowaliśmy przez niezbyt interesujące labolatoria i industrialne korytarze skąpane w typowym sosie science-fiction, w A Walk in the Park dane nam jest zmierzyć się ze znacznie bardziej kolorową lokacją.Część przeciwników zaprezentowanych na premierowym zwiastunie jest po prostu creepy - wizja czającego się na końcu korytarza, nadgryzionego Pana Batona jest zdecydowanie niepokojąca. Poza nowymi przeciwnikami i bossami, DLC dodaje również trochę nowych zabawek, które mogą umilić przyzwoity system walki cierpiący jednak na syndrom "jest tylko ok".

Nowe DLC do The Surge to nie spacer w parku - Obraz 1


Tym co zdecydowanie nie zachęca do ponownego odwiedzenia The Surge jest cena - dostępne już DLC kosztuje 49.90 zł. Gdyby za tę cenę wyrwać całą grę, można by nawet polecić fanom gier w stylu serii Souls. Przy obecnych cenach jednak bym się wstrzymał - chyba, że jesteście na prawdziwym głodzie.


[źródło: rockpapershotgun.com]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-12-11 / Gry i programy GTFO przypomina się na nowym zwiastunie / Od zapowiedzi GTFO (tak, nadal życzę powodzenia w google'owaniu tego tytułu ;) ) w czerwcu tego roku minęło już sporo czasu - na tyle dużo, że zdążyłem zapomnieć o tej produkcji za którą stoi ...
2017-12-10 / Gry i programy The Last of Us II ukończone w 50-60 procentach, trailer z rozgrywki na E3 2018 / Jednym z nieobecnych gali PSX była kontynuacja jednego z najlepszych tytułów na PS3, The Last of Us - nie dostaliśmy nowych materiałów, ale poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące rozgrywki oraz ...
2017-12-10 / Gry i programy Mechwarrior 5: Mercenaries ukaże się za rok / Dawno już nie mieliśmy gry o mechach pełną gębą (stricte multiplayerowe Hawken i Mechwarrior Online liczą się jako połówki), więc miło dowiedzieć się, że dwunożne maszyny wojenne ponownie ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama