Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Oto polskie postapokaliptyczne MMO

OsaX Nymloth / 2016-05-24 / Gry i programy
Polska w ciągu ostatniej dekady przeszła niesamowitą zmianę w branży gier - z kraju, z którego z rzadka wychodziły raczej potworki lub w najlepszym przypadku średniaki, nagle jak grzyby po deszczu zaczęły ukazywać się gry robiące mnóstwo szumu na całym świecie. Powstały nowe studia, zatrudniono jeszcze więcej utalentowanych osób i oto w efekcie mamy imponujący krajobraz polskiego gamedevu.Poznańskie studio Huckleberry Games może i nie jest przesadnie znane, ale to właśnie ta ekipa rozpoczęła zbiórkę na nowy, ambitny projekt: osadzoną w świecie postapokalipsy grę MMO czerpiącą inspirację z takich gier jak Fallout i Borderlands, dodającą takie elementy jak rozbudowany crafting, symulacje ekonomiczne świata, czy też budowę całych miast.

Projekt ten zwie się Edengrad i de facto jest tworzony już od czterech lat: teraz twórcy są na ostatniej prostej do doszlifowania swego tytułu, a w tym celu potrzebują Waszej pomocy. Sprawdźcie więc stronę gry na Kickstarterze, jeśli wizja tego niewielkiego studia przypadła Wam do gustu.


[źródło: Huckleberry Games]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-09-26 / Gry i programy Nowy zwiastun SW: Battlefront 2 opisuje bogactwo gry i podaje wymagania sprzętowe / Jeśli jeszcze macie jakieś wątpliwości co do zawartości Star Wars: Battlefront 2, to nie zwlekajcie dłużej, tylko odpalajcie nowy zwiastun - wyjaśnia on bowiem niemal wszystko, co znajdziecie ...
2017-09-26 / Inne Quick Save 1516 / Ave! Serio? Po tylu latach człowiek się dowiaduje czegoś, czego nawet nie podejrzewał! NPC-e w pierwszym Half-Life miały "zmysł" węchu! Powiedźcie mi, że to jakiś żart i ktoś po prostu grę ...
2017-09-26 / Gry i programy Nowy zwiastun Yakuza Kiwami 2 sprawia, że bardzo chcę rozumieć japoński / Niespełna miesiąc po oficjalnym potwierdzeniu przez Segę faktu powstawania Yakuza Kiwami 2, możemy pozwolić naszym zmysłom wzroku i słuchu nacieszyć się nowym zwiastunem fabularnym.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama