Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Oto polskie postapokaliptyczne MMO

OsaX Nymloth / 2016-05-24 / Gry i programy
Polska w ciągu ostatniej dekady przeszła niesamowitą zmianę w branży gier - z kraju, z którego z rzadka wychodziły raczej potworki lub w najlepszym przypadku średniaki, nagle jak grzyby po deszczu zaczęły ukazywać się gry robiące mnóstwo szumu na całym świecie. Powstały nowe studia, zatrudniono jeszcze więcej utalentowanych osób i oto w efekcie mamy imponujący krajobraz polskiego gamedevu.Poznańskie studio Huckleberry Games może i nie jest przesadnie znane, ale to właśnie ta ekipa rozpoczęła zbiórkę na nowy, ambitny projekt: osadzoną w świecie postapokalipsy grę MMO czerpiącą inspirację z takich gier jak Fallout i Borderlands, dodającą takie elementy jak rozbudowany crafting, symulacje ekonomiczne świata, czy też budowę całych miast.

Projekt ten zwie się Edengrad i de facto jest tworzony już od czterech lat: teraz twórcy są na ostatniej prostej do doszlifowania swego tytułu, a w tym celu potrzebują Waszej pomocy. Sprawdźcie więc stronę gry na Kickstarterze, jeśli wizja tego niewielkiego studia przypadła Wam do gustu.


[źródło: Huckleberry Games]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-11-18 / Gry i programy Na Steamie znienacka pojawiło się nowe rozszerzenie do Titan Quest - Ragnarok / Od pierwszego i ostatniego rozszerzenia do Titan Quest minęło dziesięć lat, więc nikt chyba nie spodziewał się tego, że nagle pojawi się kolejne - a jednak tak się stało! Według mitologii ...
2017-11-18 / Gry i programy Nowy trailer z Ni no Kuni 2 pokazuje, że rozgrywka będzie równie śliczna jak w poprzedniczce / Ni no Kuni było jednym z tych nielicznych tytułów "od lat pięciu do stu pięciu", więc wielu czeka z niecierpliwością na - przełożoną już - premierę sequela.
2017-11-18 / Inne Quick Save 1569 / Z jakiegoś powodu ubzdurało mi się, że tegoroczny Czarny Piątek był wczoraj, więc byłem pozytywnie zaskoczony brakiem zbiorowej histerii - o losie! Cała kampania superkonsumpcjonizmu dopiero ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama