Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Gamescom 2016: Trailer Agony przerazi nawet weteranów Amnesii

Cardi / 2016-08-20 / Wydarzenie
Piekło, agonia, mrok, szaleństwo rozpad i cycki szatana - tak w skrócie można określić zwiastun horroru Agony. W tym survivalu z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wcielimy się w potępioną duszę przemierzającą kręgi piekła. Celem jest wyrwanie się na wolność, w czym pomoże graczowi niezwykła umiejętność przejmowania ciał innych postaci.To może być naprawdę coś mocnego. Gra będzie działać na Unreal Engine 4 i wyjdzie w przyszłym roku na PC.

[źródło: Gamescom 2016]

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-01-20 / Gry i programy Nowy zwiastun zabiera nas na długą wycieczkę po świecie Ghost Recon: Wildlands / Jeśli po poprzednich zwiastunach wciąż nie byliście pewni z czym się wcią- z czym się je Ghost Recond: Wildlands, wtedy nowy, 21-minutowy zapis z rozgrywki single player powinien rozwiać ...
2017-01-20 / Gry i programy Szykuje się nowa gra z uniwersum Świata Mroku / Ile lat minęło już od wydania Vampire the Masquerade: Bloodlines? Fascynujący World of Darkness pamiętany jest ostatnio z nieudanego podejścia do MMO.
2017-01-20 / Sprzęt Designer Titanfalla: Nintendo Switch ma tak mało mocy, że jego wsparcie nie będzie różnić od tego Wii U / Po dużej ilości pochwał, ktoś wreszcie postanowił wrzucić łyżkę dziegciu do beczki miodu zwanej Nintendo Switch.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama