Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Quick Save 1295

Cardi / 2017-02-15 / Inne
Oficjalnie wyczyściwszy sobie grafik na tydzień wprzód, wreszcie zająłem się pierwszą pozycją, na którą czekałem w 2017: Tales of Berseria. Dość powiedzieć, że grać skończyłem o czwartej nad ranem i to nie dlatego, że byłem śpiący, tylko dlatego, że miałem już odciski na palcach od miętolenia pada. Powiem tylko jedno: wszystkie studia tworzące RPG powinny umówić się na szkolenia w Namco jak należy tworzyć otwarcia - w czasie trwającego półtora godziny prologu zaliczyłem tyle przeżyć ile podczas całej gry autorstwa BioWare, a z główną bohaterką czułem większą więź niż z jakąkolwiek, którą potrafię sobie z miejsca przypomnieć (no, może poza Eliką z Prince of Persia, ale ona zawsze grała w inne lidze ;) ). Słowem jest fenomenalnie, teraz trzymam kciuki by poziom został utrzymany.

Quick Save 1295 - Obraz 2


Promocje:

Steam: gry z serii Manager (w tym Football Manager za -33%), niezależne gry z lokalnym co-opem (do -56%), Victoria II (-75%), Lovers in a Dangerous Spacetime (-50%), Cluster Truck (-50%)
Gamersgate: trwa promocja z okazji 12-lecia serwisu: dziś zniżki na gry Telltale Games, Daedalic, Deep Silver oraz Rockstar (w tym GTAV -60%)
GoG.com: zniżka do -90% na gry RPG: seria Wiedźmin, Legend of Grimrock, Pillars of Eternity, Grim Dawn, Tyranny, klasyki na silniku Infinity, seria Vampire, Darkest Dungeon, a także SuperHot, Soma, Chronicles of Riddick, Banished, Wasteland 2, Firewatch, seria Caesar/Cleopatra/Zeus/Emperor, seria Syberia, Fahrenheit
cdp.pl: zniżki na gry Blizzarda oraz Konami, gry Paradoxu (do -75%), Talisman (-70%),
muve.pl: gry z serii Cywilizacja (do -75%), gry Paradoxu (do -75%) Extra Klasyka 2 za 1
Origin: darmowy 7-dniowy trial EA Access, darmowy Mass Effect 2
Humble Store: Humble PC Lovers Software Bundle, Star Wars III Bundle

Quick Save 1295 - Obraz 1

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-11-18 / Gry i programy Na Steamie znienacka pojawiło się nowe rozszerzenie do Titan Quest - Ragnarok / Od pierwszego i ostatniego rozszerzenia do Titan Quest minęło dziesięć lat, więc nikt chyba nie spodziewał się tego, że nagle pojawi się kolejne - a jednak tak się stało! Według mitologii ...
2017-11-18 / Gry i programy Nowy trailer z Ni no Kuni 2 pokazuje, że rozgrywka będzie równie śliczna jak w poprzedniczce / Ni no Kuni było jednym z tych nielicznych tytułów "od lat pięciu do stu pięciu", więc wielu czeka z niecierpliwością na - przełożoną już - premierę sequela.
2017-11-18 / Inne Quick Save 1569 / Z jakiegoś powodu ubzdurało mi się, że tegoroczny Czarny Piątek był wczoraj, więc byłem pozytywnie zaskoczony brakiem zbiorowej histerii - o losie! Cała kampania superkonsumpcjonizmu dopiero ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama