Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Quick Save 1295

Cardi / 2017-02-15 / Inne
Oficjalnie wyczyściwszy sobie grafik na tydzień wprzód, wreszcie zająłem się pierwszą pozycją, na którą czekałem w 2017: Tales of Berseria. Dość powiedzieć, że grać skończyłem o czwartej nad ranem i to nie dlatego, że byłem śpiący, tylko dlatego, że miałem już odciski na palcach od miętolenia pada. Powiem tylko jedno: wszystkie studia tworzące RPG powinny umówić się na szkolenia w Namco jak należy tworzyć otwarcia - w czasie trwającego półtora godziny prologu zaliczyłem tyle przeżyć ile podczas całej gry autorstwa BioWare, a z główną bohaterką czułem większą więź niż z jakąkolwiek, którą potrafię sobie z miejsca przypomnieć (no, może poza Eliką z Prince of Persia, ale ona zawsze grała w inne lidze ;) ). Słowem jest fenomenalnie, teraz trzymam kciuki by poziom został utrzymany.

Quick Save 1295 - Obraz 2


Promocje:

Steam: gry z serii Manager (w tym Football Manager za -33%), niezależne gry z lokalnym co-opem (do -56%), Victoria II (-75%), Lovers in a Dangerous Spacetime (-50%), Cluster Truck (-50%)
Gamersgate: trwa promocja z okazji 12-lecia serwisu: dziś zniżki na gry Telltale Games, Daedalic, Deep Silver oraz Rockstar (w tym GTAV -60%)
GoG.com: zniżka do -90% na gry RPG: seria Wiedźmin, Legend of Grimrock, Pillars of Eternity, Grim Dawn, Tyranny, klasyki na silniku Infinity, seria Vampire, Darkest Dungeon, a także SuperHot, Soma, Chronicles of Riddick, Banished, Wasteland 2, Firewatch, seria Caesar/Cleopatra/Zeus/Emperor, seria Syberia, Fahrenheit
cdp.pl: zniżki na gry Blizzarda oraz Konami, gry Paradoxu (do -75%), Talisman (-70%),
muve.pl: gry z serii Cywilizacja (do -75%), gry Paradoxu (do -75%) Extra Klasyka 2 za 1
Origin: darmowy 7-dniowy trial EA Access, darmowy Mass Effect 2
Humble Store: Humble PC Lovers Software Bundle, Star Wars III Bundle

Quick Save 1295 - Obraz 1

Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-05-29 / Gry i programy Czyżby From Software przygotowywało azteckie Dark Souls? / Tak, dobrze przeczytaliście ten przymiotnik przed "Dark Souls" - według przecieków na Forum Którego Nazwy Nie Wolno Wymiawiać, nowa produkcja studia From Software jest utrzymana w stylistyce ...
2017-05-29 / Gry i programy Zgadnijcie jakiej jeszcze gry nie uświadczymy na E3 / Co jest gorsze od częstochowskiego rymu w tytule (i od robaczka w jabłuszku)? Nieobecność Shenmue III na targach E3, oto co.
2017-05-29 / Gry i programy Square Enix przenosi całość produkcji remake'u FFVII do własnych studiów / Hej, nawet Cloud był outsource'owanym żołnierzem (a nawet ŻOŁNIERZEM), więc czemu nie wysłać produkcji remake'u jego gry do innych studiów? Najwyraźniej tak właśnie myślało Square Enix, ale ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2013-12-27 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 2 - Konflikt pokoleń / Jeszcze nie zdążyliśmy się dobrze pożegnać ze świętami, a już wita nas weekend.
2013-12-20 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 1 - Kwestia sporna / Ogłoszono weekend, więc wszyscy odetchnęli z ulgą. Można wreszcie wyjść na piwo z przyjaciółmi, pojechać na koncert, albo po prostu zasiąść do ulubionej gry.
2014-01-10 / Inne Nerdal i Haxor, odc. 4 - Nihil novi / Salvete! Przyznam, że nie mogłem doczekać się nowego odcinka Nerdala i Haxora, no i oczywiście się nie zawiodłem.
Pokaż pełną listę

Reklama