Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Strefa Gadania 13 - zGRAna rodzina - czyli o miejscu gier w życiu rodzinnym i nie tylko.

OldUpa / 2015-10-30 / Redakcyjna treść publiczna
Gośćmi naszej czwartkowej Strefy Gadania byli Ela i Błażej Żywiczyńscy z serwisu zGRAna rodzina. Rozmawialiśmy o roli gier w życiu rodzinnym, o tym, w jaki sposób rodzice wprowadzają dzieci w świat komputerowej rozrywki, a także o tym, kto tworzy zGRAną rodzinę i jakie mają plany na przyszłość.

Zapraszamy do czytania ich strony internetowej zGRAnej rodziny oraz do polubienia profilu na facebooku.

Błażej prowadzi też ciekawego bloga w języku angielskim: games making noob - warto poczytać.

Miłego odsłuchu! :)

[ ARCHIWUM AUDYCJI ]

Strefa Gadania 13 - zGRAna rodzina - czyli o miejscu gier w życiu rodzinnym i nie tylko.  - Obraz 2


Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-09-11 ABSOLVER - RECENZJA GAWĘDZIARSKA / Ostatni tydzień upłynął mi pod znakiem Absolvera - ta całkiem sympatyczna produkcja z nieznanego do niedawna studia SLOCLAP na dobre zagościła na moim twardym dysku i pewnie posiedzi tam ...
2017-05-30 Czy WH40k Dawn of War III to gra zmarnowanych szans? - recenzja gawędziarska / No i znowu się rozgadałem... Zbierałem się dobry miesiąc, bo cały czas miałem nadzieję, że ten spadkowy trend, jaki zalicza właśnie najnowszy Dawn of War, odwróci się.
2017-05-07 NIOH - Recenzja wideo PS4 Pro / Nioh to ciekawy twór studia Team Ninja będący połączeniem formuły gier z cyklu Ninja Gaiden z produkcjami studia From Software.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2015-11-28 Nie tylko 8 bitów: kompozytor Arkadiusz Reikowski / Porozmawialiśmy z Arkadiuszem Reikowskim, kompozytorem muzyki między innymi do Kholat, a także do świetnie zapowiadającego się horroru - Layers of Fear.
2016-08-28 Tyranny - Tworzenie postaci i jego wpływ na fabułę / "Tyranny" to na pierwszy rzut oka typowe izometryczne cRPG nawiązujące do klasyków gatunków czy oczywiście wydanego niedawno Pillars of Eternity.
2015-08-28 Strefa Gadania 9 - ITPlanet E-Sports Masters w Lubinie / W Strefie Gadania numer 9 gościliśmy Marcina i Wojtka Zięciaków. Bracia "Ymarg" i "xYundy" są organizatorami ITPlanet E-Sports Masters 2015 w Lubinie.
Pokaż pełną listę

Reklama