Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

NiOh Demo, następca serii Souls? - VLOG

DeadPoison / 2017-01-24 / Redakcyjna treść publiczna
Czyżby szykował się godny następcą serii gier Souls? Team Ninja ma wiele do udowodnienia swoim ambitnym tytułem. Gra ma premierę 8 marca tego roku. Demo było dostępne przez weekend i to była ostatnia szansa na zagranie w ten tytuł przed premierą.

Czy warto czekać? Bo ja jak najbardziej będę. Zapraszam was również do komentowania i oceniania materiału.


Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2017-05-07 NIOH - Recenzja wideo PS4 Pro / Nioh to ciekawy twór studia Team Ninja będący połączeniem formuły gier z cyklu Ninja Gaiden z produkcjami studia From Software.
2017-05-01 Expeditions: Viking - recenzja gawędziarska / No i znowu musiałem ograbić, spalić, zgwa... ekhem... i wymordować wyspiarzy... oczywiście niekoniecznie w tej kolejności.
2017-04-22 The Great Whale Road - recenzja wideo / Siedziałem sobie spokojnie przy moim korpobiurku, gdy zauważyłem, że na moją skrzynkę dotarł mail od OsaXa.
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2015-11-28 Nie tylko 8 bitów: kompozytor Arkadiusz Reikowski / Porozmawialiśmy z Arkadiuszem Reikowskim, kompozytorem muzyki między innymi do Kholat, a także do świetnie zapowiadającego się horroru - Layers of Fear.
2015-08-28 Strefa Gadania 9 - ITPlanet E-Sports Masters w Lubinie / W Strefie Gadania numer 9 gościliśmy Marcina i Wojtka Zięciaków. Bracia "Ymarg" i "xYundy" są organizatorami ITPlanet E-Sports Masters 2015 w Lubinie.
2015-12-13 Nie tylko 8 bitów: kompozytor Kamil Orman Janowski / Naszym gościem jest Kamil Orman Janowski, który choć zaczynał od klimatów elektronicznych, obecnie z pasją realizuje się jako kompozytor muzyki do gier.
Pokaż pełną listę

Reklama