Facebook
Twitter
YouTube
Steam
Feed
Aplikacja Save!Project
dla Windows
Aplikacja Save!Project
Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Rozumiem, nie pokazuj tej informacji ponownie.
Zarejestruj się Zaloguj się Jesteś członkiem naszej społeczności?

Conan: Exiles - czy warto zainwestować we wczesny dostęp?

OldUpa / 2017-02-10 / Redakcyjna treść publiczna
Uniwersum Conana to jedno z moich ulubionych, więc na każdą grę, w której mogę wyznawać Setha, czekam z wywieszonym jęzorem. Co do Exiles miałem (i chyba nadal mam) spore obawy - oto bowiem otrzymujemy grę survivalową, we wczesnym dostępie, która na poziomie koncepcji brzmi naprawdę solidnie, ale... no właśnie - znacie jakąś udaną grę tego typu, która wyszła już z fazy wiecznego wczesnego dostępu, nie jest napakowana błędami i nie zmierza w stronę nieubłaganego końca? Ja nie.

Czy zatem Conan: Exiles będzie wyjątkiem? Czy warto zainwestować i pograć już teraz?


Komentarze

Dodaj nowy komentarz:

Reklama

Najnowsze

2016-12-29 Let It Die - JAK ZACZĄĆ? - PORADNIK WIDEO / Z myślą o wszystkich, którzy zaczynają swoją przygodę z Let It Die, postanowiłem stworzyć ten mały poradnik.
2017-02-16 Bezimienny Podcast 79 - Conan: Exiles / Dzisiejszy podcast został zdominowany przez Conana, a dokładnie przez najnowszą produkcję ze studia Funcom, a jako że miałem okazję brać udział we wczesnym dostępie, marudzeniu nie było końca.
2017-02-16 Bezimienny Podcast 78 - Thumper / Czy ludzie grający na Playstation VR wiedzą w ogóle co to jest Thumper? Przeglądamy największy magazyn o konsolach w Polsce z podsumowaniem poprzedniego roku, a tam tylko i wyłącznie Batman ...
Pokaż pełną listę

Najpopularniejsze

2015-11-28 Nie tylko 8 bitów: kompozytor Arkadiusz Reikowski / Porozmawialiśmy z Arkadiuszem Reikowskim, kompozytorem muzyki między innymi do Kholat, a także do świetnie zapowiadającego się horroru - Layers of Fear.
2015-08-28 Strefa Gadania 9 - ITPlanet E-Sports Masters w Lubinie / W Strefie Gadania numer 9 gościliśmy Marcina i Wojtka Zięciaków. Bracia "Ymarg" i "xYundy" są organizatorami ITPlanet E-Sports Masters 2015 w Lubinie.
2015-12-13 Nie tylko 8 bitów: kompozytor Kamil Orman Janowski / Naszym gościem jest Kamil Orman Janowski, który choć zaczynał od klimatów elektronicznych, obecnie z pasją realizuje się jako kompozytor muzyki do gier.
Pokaż pełną listę

Reklama